• Zadzwoń do nas: +48 516 333 242
  • Jagiellońska 2, 05-120 Legionowo

Team Ladida

Sylwia Ledzion

właściciel

Dyplomowana linergistka, nagrodzona stylistka rzęs oraz pasjonatka kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała.

Właściciel salonu oferującego pełen wachlarz usług z zakresu makijażu permanentnego, medycyny estetycznej oraz stylizacji rzęs. Stara się ciągle podnosić swoje kwalifikacje różnego rodzaju szkoleniami, warsztatami, konkursami, aby nigdy nie być „w tyle” . Co roku uczestniczy w 4-dniowej konferencji na temat makijażu permanentnego, oraz bierze udział w licznych szkoleniach w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Rozwój umiejętności i precyzji na stanowisku linergistki zaowocował w pasji do dawania najwyższej jakości, długotrwałego piękna. Największą satysfakcję daje jej klientka, która jest zadowolona z wykonanego zbiegu.

Zarezerwuj termin

Aneta Oset

Absolwentka Kosmetologii ciagle poszerza swoje kwalifikacje na licznych , zdobytych kursach
Szczera i uśmiechnięta osoba z pasją i chęcią do pracy !

Aneta specjalizuje się w kosmetyce medycznej, wykonacie u niej zabiegi takie jak :

-Frax 1550 – likwidacje blizn i rozstępów

-Yag – zamykanie naczynek i naczyniaków

-IPL – usuwanie przebarwień, fotoodmladzanie, depilacje laserową

A także :

-manicure + pedicure hybrydowy
-przedłużanie rzęs
-przedłużanie paznokci
-henna + regulacja

Klaudia Bralska

Klaudia to osoba miła ale i zawsze uśmiechnięta. Jest uczynna i obowiązkowa. Szybko nawiązuje dobre relacje z klientem. Zawsze udzieli Wam potrzebnych informacji telefonicznych jak i osobistych

Katarzyna Galaś

 

Kasia jest lingeristką, makijażysta oraz kosmetyczka. Makijaż permanenty traktuje w dużej mierze jako prace artystyczna. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Przy makijażu permanentnym pamięta nie tylko o zasadach analizy kolorystycznej ale rownież zachowuje rozsądek i szacunek do wszystkich części twarzy . Kasia będzie zajmowała się makijażem permanentnym ust.

Izabela Dąbek

Ukończyła studia kosmetologiczne, stylistka rzęs. Zadba o to, aby spojrzenie każdej kobiety było pełne, wyraźne i naturalne. Bierze udział w różnych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje. Zawsze radosna i uśmiechnięta.

Dr. Magda Niemczuk

Dr. Magda Niemczuk ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na kierunku lekarskim w 2012 roku. Ukończyła również studia podyplomowe – Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Ukończyła cykl szkoleń z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese ( FENICE).

Odbyła dodatkowe szkolenia w Centrum Szkoleniowym Aesth Medic Trainings.

Kamil Samordak

Bartosz Murzyn

Bartosz jest spec. ds szeroko pojętej laseroterapii oraz managerem i głównym szkoleniowcem w sieci salonów Vici Clinic, z którą współpracuje od 2013r. Ukończył specjalistyczne kursy i szkolenia, w tym z zakresu obsługiwanych urządzeń min.: Pico Q-Switch ND:YAG (usuwanie makijażu i tatuaży), LightSheer Duet i Desire (depilacja laserowa), ResurFX (laser frakcyjny), Nordlys (medyczna platforma zabiegowa: selektywne światło laserowe, laser frakcyjny i laser ND:YAG) oraz Ultraskin II Absolut /HIFU/ (medyczna platforma zabiegowa do liftingu skóry i redukcji tkanki tłuszczowej). Na podstawie doświadczenia zdobytego w salonach Vici Clinic opracował swoje autorskie programy łączenia laserowych terapii zabiegowych leczenia przebarwień, blizn, a także rumienia i ciężkich odmian trądziku, co pozwala skrócić czas leczenia nawet do 2-3 wizyt.

Milena Bruszewska

Medycyna estetyczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Magister pielęgniarstwa. Przyszła specjalistka pielęgniarstwa ratunkowego. Wieloletni nauczyciel akademicki, instruktor pielęgniarstwa. Swoje doświadczenie zdobywała na oddziałach zabiegowych Warszawskich szpitali. Obecnie Pielęgniarka Prowadząca w szpitalu onkologicznym. Pasjonatka medycyny estetycznej a zarazem profesjonalistka w swoim fachu. Certyfikowana uczestniczka kursu z zakresu ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym. Jej doświadczenie oraz solidny fundament postaci wiedzy teoretycznej pozwoli, na wykonanie zabiegu niemal bezboleśnie, a pogodny temperament sprawi, że „wampirzy lifting” pozostanie straszny tylko z nazwy.

Zarezerwuj termin