• Zadzwoń do nas: +48 516 333 242
  • Jagiellońska 2, 05-120 Legionowo

Team Ladida

Sylwia Ledzion

właściciel

Dyplomowana linergistka, nagrodzona stylistka rzęs oraz pasjonatka kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała.

Właściciel salonu oferującego pełen wachlarz usług z zakresu makijażu permanentnego, medycyny estetycznej oraz stylizacji rzęs. Stara się ciągle podnosić swoje kwalifikacje różnego rodzaju szkoleniami, warsztatami, konkursami, aby nigdy nie być „w tyle” . Co roku uczestniczy w 4-dniowej konferencji na temat makijażu permanentnego, oraz bierze udział w licznych szkoleniach w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Rozwój umiejętności i precyzji na stanowisku linergistki zaowocował w pasji do dawania najwyższej jakości, długotrwałego piękna. Największą satysfakcję daje jej klientka, która jest zadowolona z wykonanego zbiegu.

Zarezerwuj termin

Aneta Oset

 

Absolwentka Kosmetologii ciagle poszerza swoje kwalifikacje na licznych , zdobytych kursach
Szczera i uśmiechnięta osoba z pasją i chęcią do pracy !

Aneta specjalizuje się w kosmetyce medycznej, wykonacie u niej zabiegi takie jak :

-Frax 1550 – likwidacje blizn i rozstępów

-Yag – zamykanie naczynek i naczyniaków

-IPL – usuwanie przebarwień, fotoodmladzanie, depilacje laserową

 

 

Monika Kordowska

Licencjonowany Kosmetolog z kilkuletnim stażem. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji skóry i laseroterapii. Stale podnosząca swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia – chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej metody tak, aby uzyskany efekt pielęgnacyjny był jak najlepszy. Jako osoba kontaktowa wykonująca zabiegi w sposób profesjonalny z dużym zaangażowaniem

Dr. Magda Niemczuk

Dr. Magda Niemczuk ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na kierunku lekarskim w 2012 roku. Ukończyła również studia podyplomowe – Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Ukończyła cykl szkoleń z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese ( FENICE).

Odbyła dodatkowe szkolenia w Centrum Szkoleniowym Aesth Medic Trainings.

Milena Bruszewska

Medycyna estetyczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Magister pielęgniarstwa. Przyszła specjalistka pielęgniarstwa ratunkowego. Wieloletni nauczyciel akademicki, instruktor pielęgniarstwa. Swoje doświadczenie zdobywała na oddziałach zabiegowych Warszawskich szpitali. Obecnie Pielęgniarka Prowadząca w szpitalu onkologicznym. Pasjonatka medycyny estetycznej a zarazem profesjonalistka w swoim fachu. Certyfikowana uczestniczka kursu z zakresu ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym. Jej doświadczenie oraz solidny fundament postaci wiedzy teoretycznej pozwoli, na wykonanie zabiegu niemal bezboleśnie, a pogodny temperament sprawi, że „wampirzy lifting” pozostanie straszny tylko z nazwy.

Zarezerwuj termin

Sabrina Szczepaniak