Bruzda nosowo-wargowa

499zł 45min
Rezerwuj

JAK DZIAŁA LASER ?

Zabieg laserowy Ellipse Frax 1550 nm polega przede wszystkim              na tworzeniu pod stałą kontrolą bardzo małych wysp uszkodzeń termicznych otoczonych zdrową, normalną skórą. W momencie naprawy przez organizm takich kontrolowanych uszkodzeń kolagen  na całym obszarze poddawanym zabiegowi ulega wymianie, redukując cienkie linie i pozostawiając świeższą skórę. Jednocześnie powierzchnia skóry zostaje odnowiona, a jej pigmentacja wyrównana. Badania pokazują, że leczenie kombinacyjne z wykorzystaniem światła wąskopasmowego Ellipse (technologia SWT® opracowana przez firmę Ellipse), a następnie lasera Frax 1550 zapewnia jeszcze lepsze efekty przy mniejszej liczbie zabiegów. A ze względu na fakt, że powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, proces regeneracji następuje bardzo szybko.

JAKIE PROBLEMY MOŻNA PODDAWAĆ ZABIEGOM ?

Postawmy sprawę jasno, zabieg z użyciem Ellipse Frax 1550                    nie usunie całkowicie głębokich, „aktywnych” zmarszczek. Niemniej pozwoli zredukować cienkie linie, wyeliminować problemy z pigmentacją oraz poprawić wygląd i rozmiar porów. Specjaliści Ellipse opracowali fabryczne ustawienia dla różnych typów skóry, które pozwalają na wykorzystanie odpowiedniej ilości energii dla konkretnej karnacji. Zabieg nie jest ograniczony jedynie do twarzy i można go przeprowadzać również w przypadku uszkodzeń na przykład na szyi, klatce piersiowej i ramionach.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG ELLIPSE ?

Zabieg Frax 1550 zazwyczaj obejmuje także użycie miejscowego kremu znieczulającego, który stosuje się 30-40 minut                 przed rozpoczęciem zabiegu. W większości przypadków sama procedura zabiegowa trwa od 15 do 45 minut w zależności                 od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi.

CZY KONIECZNE SĄ SPECJALNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI PRZED I PO ZABIEGU ?

Należy unikać wizyt w solarium oraz stosowania środków samoopalających przed zabiegiem oraz w trakcie okresu leczenia.     Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu na skórze opalonej, jednak ekspozycja na słońce przed leczeniem musi być ograniczona do minimum. W przeciwnym razie zabieg będzie mniej skuteczny, a także mniej komfortowy dla pacjenta. Maksymalne rezultaty można uzyskać po zastosowaniu przed i po zabiegu normalnego kremu nawilżającego. Jeśli masz tendencję do występowania trądziku lub opryszczki, porozmawiaj na ten temat ze swoim lekarzem. Po zabiegu należy unikać kontaktu z promieniowaniem słonecznym przez 30 dni lub stosować ochronę przeciwsłoneczną (co najmniej SPF 30), jeśli ekspozycja na słońce jest nieunikniona.

ILE ZABIEGÓW ELLIPSE NALEŻY PRZEPROWADZIĆ ?

Zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie serii czterech zabiegów. Jednak, jeśli masz ciemniejszą skórę, lekarz może podjąć decyzję  o zaoferowaniu dłuższej serii bardziej delikatnych zabiegów.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY ?

Zabieg może wywoływać nieznaczny dyskomfort, dlatego zaleca się użycie kremu znieczulającego. Po tym, jak krem przestanie działać, przez kilka godzin możesz mieć wrażenie, jakby twoja skóra była delikatnie poparzona przez słońce.

CZY ZABIEGI ELLIPSE SĄ NAPRAWDĘ BEZPIECZNE I SKUTECZNE ?

Przed wprowadzeniem tych form leczenia na rynek badania kliniczne potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów Ellipse zostały przeprowadzone przez czołowych lekarzy.