• Zadzwoń do nas: +48 516 333 242
 • Jagiellońska 2, 05-120 Legionowo

Usługi

W naszym salonie mamy bardzo duży wachlarz usług .

 • medycyna estetyczna
 • henna i regulacja
 • stylizacja rzęs
 • pielęgnacja dłoni i stóp
 • makijaż permanentny
 • laser medyczny
 • SEYO TDA
 • Eximia HR7

Laser Frakcyjny 1550

Zabieg laserowy Ellipse Frax 1550 nm polega przede wszystkim na tworzeniu pod stałą kontrolą bardzo małych wysp uszkodzeń termicznych otoczonych zdrową, normalną skórą. W momencie naprawy przez organizm takich kontrolowanych uszkodzeń kolagen na całym obszarze poddawanym zabiegowi ulega wymianie, redukując cienkie linie i pozostawiając świeższą skórę. Jednocześnie powierzchnia skóry zostaje odnowiona, a jej pigmentacja wyrównana. Badania pokazują, że leczenie kombinacyjne z wykorzystaniem światła wąskopasmowego Ellipse (technologia SWT® opracowana przez firmę Ellipse), a następnie lasera Frax 1550 zapewnia jeszcze lepsze efekty przy mniejszej liczbie zabiegów. A ze względu na fakt, że powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, proces regeneracji następuje bardzo szybko. Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu? Ellipse Frax 1550 pozwoli zredukować cienkie linie, wyeliminować problemy z pigmentacją oraz poprawić wygląd i rozmiar porów. Specjaliści Ellipse opracowali fabryczne ustawienia dla różnych typów skóry, które pozwalają na wykorzystanie odpowiedniej ilości energii dla konkretnej karnacji. Zabieg nie jest ograniczony jedynie do twarzy i można go przeprowadzać również w przypadku uszkodzeń na przykład na szyi, klatce piersiowej i ramionach. Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu? Należy unikać wizyt w solarium oraz stosowania środków samoopalających przed zabiegiem oraz w trakcie okresu leczenia. Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu na skórze opalonej, jednak ekspozycja na słońce przed leczeniem musi być ograniczona do minimum. W przeciwnym razie zabieg będzie mniej skuteczny, a także mniej komfortowy dla pacjenta. Maksymalne rezultaty można uzyskać po zastosowaniu przed i po zabiegu normalnego kremu nawilżającego. Jeśli masz tendencję do występowania trądziku lub opryszczki, porozmawiaj na ten temat ze swoim lekarzem. Po zabiegu należy unikać kontaktu z promieniowaniem słonecznym przez 30 dni lub stosować ochronę przeciwsłoneczną (co najmniej SPF 30), jeśli ekspozycja na słońce jest nieunikniona. Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu? -Nierównomierny koloryt skóry -Zmarszczki -Fałdy skóry -Osłabienie struktury skóry -Plamy starcze -Kurze łapki -Powiększone pory

Eximia Platinum HR77

SKUTECZNE i NIEINWAZYJNE MODELOWANIE CIAŁA w zaledwie 7 DNI W dzisiejszej kulturze dobre samopoczucie i wygląd fizyczny są cenione niezwykle wysoko. Z tej perspektywy wpływ na jakość życia takich problemów natury kosmetycznej jak cellulit, zmarszczki czy oznaki starzenia, odgrywa bardzo dużą rolę. Nie są to z pewnością żadne poważne dolegliwości z medycznego punktu widzenia, ale stanowią one bardzo powszechny problem, nietolerowany głównie przez kobiety. Eximia to połączenie zaawansowanych technologii: Ultraporacji kawitacyjnej oraz Endoliftu, system dyfuzji transdermalnej, nieinwazyjny, w połączeniu z ultradźwiękami oraz czterofazowy masaż endodermalny. Zabiegi urządzeniem Eximia skutecznie redukują cellulit i tkankę tłuszczową, poprawiają elastyczność i sprężystość skóry, liftingują i modelują rysy twarzy, wygładzają zmarszczki.
PEŁEN ZABIEG NA CIAŁO ORAZ TWARZ
1. MyTouch Opracuj spersonalizowany program modelowania ciała z dedykowaną aplikacją. Stwórz realistyczny model 3D ciała pacjentki, aby przedstawić szczegółowo strategię działania oraz możliwe do osiągnięcia efekty. 2.Microdermolift Wzmocnij skórę oraz przygotuj ją do kolejnego etapu dzięki delikatnej eksfoliacji, która zapewnia naturalne natlenienie i odmłodzenie skóry. 3.Multipolar Laserporation Unikalna i skuteczna alternatywa dla chirurgicznej liposukcji, możliwa do osiągnięcia dzięki opatentowanej technologii, która pozwala na znaczące zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej w krótkim czasie i bez żadnych efektów ubocznych. 4. Endoradiomag Inteligentna, opatentowana technologia endomagnetyczna czterech ruchów masażu w skuteczny sposób dociera do wszystkich części ciała. Unikatowa głowica obrotowa zwiększa skuteczność i w pozytywny sposób wpływa na całą procedurę. 5. Radiolift

Multipolarna terapia falami radiowymi zapewnia wysoce zlokalizowane działanie oraz gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu kurczeniu się białek kolagenowych.

SeyoMed TDA

System SEYO TDA składa się ze sterowanej komputerowo stacji roboczej, poręcznego aplikatora oraz kartridżów SEYO TDA. Obsługa SEYO TDA jest intuicyjna, a komputer pozwala na dostosowanie pracy urządzenia do każdej sytuacji i warunków. W zależności od typu skóry oraz wieku osoby poddawanej zabiegowi dostępne są różne programy. Podczas pracy na ekranie dotykowym systemu wyświetlane są informacje o pozostałym czasie zabiegu oraz poziomie intensywności. System prowadzi także użytkownika przez cały proces zabiegowy oraz poszczególne obszary stosowania. SEYO TDA wytwarza z otaczającego powietrza wysoce skoncentrowany tlen w wyjątkowo czystej postaci. Jest to najważniejsza część zabiegu. Specjalne substancje o właściwościach pozwalających na pokonanie bariery ochronnej są aktywowane pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu. W ten sposób dochodzi do otwarcia skóry, a składniki aktywne mogą przedostać się do głębszych warstw skóry właściwej. Efekty zabiegu Seyo TDA: *poprawa nawilżenia skóry *zwiększenie metabolizmu komórkowego, dotlenienie *likwidacja stanu zapalnego skóry *łagodzenie podrażnień *przyspieszenie procesów gojenia *poprawa napięcia i jędrności skóry *wygładzenie zmarszczek mimicznych *redukcja worków i cieni pod oczami *redukcja blizn potrądzikowych *spłycenie rozstępów *redukcja blizn *rozjaśnienie przebarwień *zrównoważenie, znormalizowanie wydzielania i przepływu sebum z *gruczołów łojowych *zmniejszenie kolonizacji Wskazania do zabiegu: *cera niedotleniona *trądzik pospolity *trądzik różowaty *blizny *rozstępy *podrażnienia i uszkodzenia skóry *podrażnienia po zabiegach laserowych, peelingach chemicznych, *cera szara, zestresowana i zmęczona *skóra odwodniona i przesuszona *jako profilaktyka przeciwstarzeniowa

Laser medyczny Nordlys by Ellipse

LASER MEDYCZNY NORDLYS BY ELLIPSE CZYLI NAJBARDZIEJ UNIWERSALNA PLATFORMA MEDYCZNA JAKA ZOSTAŁA KIEDYKOLWIEK STWORZONA, KTÓRA POZWALA ZARÓWNO PODDAWAĆ ZABIEGOM ZMIANY NACZYNIOWE I BARWNIKOWE , JAK RÓWNIEŻ USUWAĆ OWŁOSIENIE. URZĄDZENIE NORDLYS BY ELIPISE POSIADA CERTYFIKAT AMERYKAŃSKIEJ AGENCJI DS ŻYWNOŚCI I LEKÓW LASER SPRAWDZA SIĘ W ZABIEGACH :
 • DEPILACJI LASEROWEJ (4-6 zabiegów)
 • LECZENIA TRĄDZIKU POSPOLITEGO I RÓŻOWATEGO
 • LECZENIA PRZEBARWIEŃ I RUMIENIA
 • OBKURCZANIA PORÓW I WYGŁADZENIE SKÓRY
 • REDUKCJI CIENI POD OCZAMI
 • ZAMYKANIE JEZIOREK ŻYLNYCH
 • ZAMYKANIA NACZYNEK RUBINOWYCH
 • LECZENIA ZABURZEŃ BARWNIKOWYCH SKÓRY
 • ZAMYKANIE DROBNYCH NACZYNEK ( pajączki )
 • USUWANIA ZMARSZCZEK ( lifting skóry )
 • USUWANIA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Usuwanie przebarwień / zmian barwnikowych

Redukcja tradziku / trądziku różowatego / rumienia

Stylizacja rzęs

Zabieg przedłużania rzęs to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Później nie trzeba już ich malować, a efekty utrzymują się zazwyczaj do dwóch miesięcy. Najpopularniejsza metoda polega na doklejaniu rzęs syntetycznych do naturalnych. Same możemy zdecydować.

Pielęgnacja twarzy

Skóra to największy organ naszego organizmu. W każdej minucie zachodzą w niej określone procesy fizjologiczne, które pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie. Co 28 dni skóra „wymienia się”, a Komórki rozrodcze przechodzą coraz wyżej przez kolejne warstwy, zamieniając się w zrogowaciałe martwe komórki. Ważne jest, aby odpowiednio je złuszczać i oczyszczać skore z warstwy łoju i zanieczyszczeń. NajbardZiej znanym sposobem złuszczania sa wszelkiego rodzaju peelingi, ale pamiętajmy również o wprowadzaniu do skory substancji aktywnych. Skóra musi być pobudzaną, musi pracowac, aby zachowała zdrowy, młody wyglad. To właśnie Zabiegi kosmetologiczne wykonywane na profesjonalnych preparatach, zapewniają odpowiednio dobrane składniki do danego rodzaju skory.

Henna i regulacja

Brwi są przeważnie najbardziej widocznym elementem twarzy, ze względu na położenie, gęstość i barwę. Istotne jest więc aby nadać im odpowiedni kształt, który wyeksponuje oczy. Brwi powinny być dopasowane do kształtu twarzy, ale także powinny zachować pierwotną linię.Korekcja łuku brwiowego może optycznie zmienić kształt twarzy i powiększyć małe oczy.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to makijaż  stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze - nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach.

Szkolenia

Kurs makijażu permanentnego jest podstawowym szkoleniem, od którego zaczyna się zawodowa kariera linergistki. Mogą w nim wziąć udział zarówno osoby początkujące jak i te, które mają już doświadczenie pracy w branży urodowej. Nasze wszystkie szkolenia wyróżnia praktyczny program oparty o ćwiczenia na modelkach, dzięki którym szybko przyswoisz sobie konkretne umiejętności, wyeliminujesz błędy oraz zweryfikujesz wszystkie wątpliwości bezpośrednio przy fotelu wykonując makijaż trwały.