• Zadzwoń do nas: +48 516 333 242
 • Jagiellońska 2, 05-120 Legionowo

Usługi

W naszym salonie mamy bardzo duży wachlarz usług .

 • Medycyna estetyczna
 • Henna i regulacja
 • Stylizacja rzęs
 • Makijaż permanentny
 • Laser medyczny
 • SeyMed TDA
 • Modelowanie sylwetki
 • Kosmetyka
 • Zabiegi dla mężczyzn
 • Zabiegi dla panny młodej
 • Szkolenia z przedłużania rzęs jak i również z makijażu permanentnego brwi

Laser Frakcyjny 1550

Zabieg laserowy Ellipse Frax 1550 nm polega przede wszystkim na tworzeniu pod stałą kontrolą bardzo małych wysp uszkodzeń termicznych otoczonych zdrową, normalną skórą. W momencie naprawy przez organizm takich kontrolowanych uszkodzeń kolagen na całym obszarze poddawanym zabiegowi ulega wymianie, redukując cienkie linie i pozostawiając świeższą skórę. Jednocześnie powierzchnia skóry zostaje odnowiona, a jej pigmentacja wyrównana. Badania pokazują, że leczenie kombinacyjne z wykorzystaniem światła wąskopasmowego Ellipse, a następnie lasera Frax 1550 zapewnia jeszcze lepsze efekty przy mniejszej liczbie zabiegów.

Zabiegi dla mężczyzn

Mężczyzna w gabinecie kosmetycznym jeszcze niedawno budził zdziwienie, dzisiaj na szczęście jest to coraz częstszy widok. Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn cieszą się coraz większą popularnością, a dbanie o swój wygląd, szerzej mówiąc – o wizerunek – jest codziennością dla coraz większej ilości Panów. Mamy dla Panów szereg zabiegów od kosmetycznych, laserowych oraz z medycyny estetycznej. W celu dobrania odpowiedniego zabiegu , zapraszamy na darmowe konsultację z naszymi kosmetologami

Modelowanie Sylwetki

SKUTECZNE i NIEINWAZYJNE MODELOWANIE CIAŁA w zaledwie 7 DNI W dzisiejszej kulturze dobre samopoczucie i wygląd fizyczny są cenione niezwykle wysoko. Z tej perspektywy wpływ na jakość życia takich problemów natury kosmetycznej jak cellulit, zmarszczki czy oznaki starzenia, odgrywa bardzo dużą rolę. Nie są to z pewnością żadne poważne dolegliwości z medycznego punktu widzenia, ale stanowią one bardzo powszechny problem, nietolerowany głównie przez kobiety.Eximia to połączenie zaawansowanych technologii: Ultraporacji kawitacyjnej oraz Endoliftu, system dyfuzji transdermalnej, nieinwazyjny, w połączeniu z ultradźwiękami oraz czterofazowy masaż endodermalny. Zabiegi urządzeniem Eximia skutecznie redukują cellulit i tkankę tłuszczową, poprawiają elastyczność i sprężystość skóry.

SeyoMed TDA

Wysoce skuteczna, nieinwazyjna forma odmładzania i regeneracji skóry. Pozwala dotrzeć́ do struktur komórkowych (i nie tylko) dostarczając ważne składniki aktywne, wpływając pozytywnie na poziom natlenienia skóry. Co więcej, nie wymaga stosowania igieł. SEYO TDA wytwarza z otaczającego powietrza wysoce skoncentrowany tlen w wyjątkowo czystej postaci. Jest to najważniejsza część zabiegu. Specjalne substancje o właściwościach pozwalających na pokonanie bariery ochronnej są aktywowane pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu. W ten sposób dochodzi do otwarcia skóry, a składniki aktywne mogą przedostać się do głębszych warstw skóry właściwej

Stylizacja rzęs

Zabieg przedłużania rzęs to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Później nie trzeba już ich malować, a efekty utrzymują się zazwyczaj do dwóch miesięcy. Najpopularniejsza metoda polega na doklejaniu rzęs syntetycznych do naturalnych. Same możemy zdecydować.

Henna i regulacja

Brwi są przeważnie najbardziej widocznym elementem twarzy, ze względu na położenie, gęstość i barwę. Istotne jest więc aby nadać im odpowiedni kształt, który wyeksponuje oczy. Brwi powinny być dopasowane do kształtu twarzy, ale także powinny zachować pierwotną linię.Korekcja łuku brwiowego może optycznie zmienić kształt twarzy i powiększyć małe oczy.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to makijaż  stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze - nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach.

Szkolenia

Kurs makijażu permanentnego jest podstawowym szkoleniem, od którego zaczyna się zawodowa kariera linergistki. Mogą w nim wziąć udział zarówno osoby początkujące jak i te, które mają już doświadczenie pracy w branży urodowej. Nasze wszystkie szkolenia wyróżnia praktyczny program oparty o ćwiczenia na modelkach, dzięki którym szybko przyswoisz sobie konkretne umiejętności, wyeliminujesz błędy oraz zweryfikujesz wszystkie wątpliwości bezpośrednio przy fotelu wykonując makijaż trwały.