• Zadzwoń do nas: +48 516 333 242
  • Jagiellońska 2, 05-120 Legionowo

Usuwanie przebarwień / zmian barwnikowych

Jak działa zabieg Ellipse?

Zabiegi na skórze zniszczonej przez słonce sprawiają, że skóra staje się bardziej gładka , wszelkie plany starcze zostją usunięte , a nierówna pigmentacja i rozlane rumienie zliwidowane. Struktura skóra ulega poprawie, a wiele kobiet twierdzi,że nakładanie makijażu jest dużo łatwiejsze po zabiegu

Czy  konieczne są specjalne środki ostrożności przed i po zabiegu ?

Światło wykorzystywane podczas zabiegu jest w pełni bezpieczne, niemniej należy unikać opalania się przed  oraz po okresie zabiegowym. W przeciwnym razie opalona skóra absorbuje więcej światła, a to z kolei sprawia,że zabieg jest mniej skuteczny i bardziej bolesny. Ogólnie żadna specjalna pięlegnacja nie jest konieczna po zabiegu, jednak osoby z wrażliwą skórę mogą stosować na twarzy zimny kompres natychmiast po zabiegu lub korzystać ze specjalnej maści przepisanej przez lekarza.Po zabiegu nie powinno się wystawiać skóry na oddziaływanie promieni słonecznych przez 30 dni nawet jeśli nie ma żadnych objawów.Korzystaj z ochrony przeciwsłonecznej .

Czego mogę się spodziewać?

Przez kilka dni po zabiegu skóra może sprawiać wrażenie lekko przybrudzonej. Jednak po tym czasie skóra będzie wyraźniej gładsza i świeższa w wyglądzie.Aby zachować młodzieńczy wygląd, zaleca się przeprowadzanie 1-2 zabiegów podtrzymujących w przeciągu roku.