Linia brwi nadaje kształt i wyrazistość twarzy. Często jednak brwi rosną niesymetrycznie, krzywo, są przerzedzone lub zupełnie ich nie ma w wyniku np. chemioterapii.

Decydując się na makijaż permanentny brwi możemy wybrać różne metody – metoda włosa, metoda cienia, metoda fluffy, microblading.

Każda jest inna i przeznaczona dla innego typu skóry, brwi, oczekiwań.

Opis zabiegu

METODA PUDROWA

W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew. Polecana jest szczególnie tym paniom, które mocniejsze makijaże lub utraciły brwi z różnych powodów, albo też chcą całkowicie zmienić kształt brwi.

METODA WŁOSA

Metoda włosa – maszynowa metoda makijażu permanentnego brwi wykonywana za pomocą urządzenia i rączki z jednorazową igłą. Metoda często mylnie nazywana metodą piórkową. Makijaż wykonywany tą metodą wygląda naturalnie bowiem kształt brwi uzyskujemy poprzez tworzenie na całej szerokości pojedynczych włosków.
Jest to technicznie najtrudniejsza metoda wykonania makijażu. Cały jej kunszt polega na odpowiednim ułożeniu włosków tak by nie krzyżowały się one z naturalnym włosem rosnącym w skórze. Każdy włosek powinien być powielony parokrotnie – precyzja polega tutaj na dokładnym prowadzeniu igły w konkretnej, bardzo cienkiej linii.

METODA ŁĄCZONA

Metoda łączona polega ona na połączeniu metody włoskowej/piórkowej przechodzącej łagodnie w cieniowanie. To genialne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z gęstości, lekkiej barwy oraz kształtu brwi. Makijaż ten to swoistego rodzaju rękodzieło. Wygląda bardzo realistycznie i naturalnie. Narysowane włoski trudno odróżnić od naturalnych. Efekt to delikatne zagęszczenie i wyregulowanie łuku brwi. Dokładnie rysujemy włoski na łuku brwiowym. Mogą to być zupełnie nowe włoski, których poskąpiła nam natura lub retusz tych, które mamy. Możemy zagęszczać i modelować brwi – tworzymy je indywidualnie od początku do końca. Wykończeniem jest cieniowanie.
Efekt jest tak naturalny, że trudno ocenić czy brwi są naturalne czy narysowane. Również bezpośrednio po zabiegu wygląd brwi jest bardziej naturalny niż w przypadku tradycyjnej pigmentacji. Makijaż permanentny codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i może utrzymywać się od pół roku nawet do kilku lat.

METODA MICROBLADING

Microblading to nowoczesny, najbardziej precyzyjny i gwarantujący naturalny efekt makijaż permanentny brwi. Microblading wykonywany jest ręcznie za pomocą pióra i mikroostrza składającego się z wielu ułożonych kolejno 7, 9 lub nawet 14 igiełek. Mikroostrza są jednorazowe i sterylnie zapakowane.
Naturalny efekt uzyskuje się poprzez dorysowywanie włosków na skórze. Nadaje brwiom gęstości i wyrazistości, pozwala stworzyć łuk brwiowy od początku do końca, przy użyciu pigmentu najbardziej zbliżonego do naturalnego. Klientka nie traci przy tym czasu na ciągłe poprawki, efektem tego trwałego zabiegu będzie cieszyć się przez całą dobę i w każdych okolicznościach.
W kilka dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego. Przez kilka dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami.
Zazwyczaj po zabiegu podstawowym w okresie ok. 1 miesiąca niezbędne są drobne korekty i poprawki.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
 • Ciąża
 • Okres laktacji
 • Zażywanie leków sterydowych
 • Zażywanie leków antydepresyjnych
 • Zażywanie leków rozrzędzających krew
 • Choroby nowotworowe
 • Cukrzyca
 • Łuszczyca
 • Żółtaczka
 • HIV
 • Trądzik
 • Katar
 • Opryszczka
 • Infekcja wirusowa, bakteryjna
 • Alergia na preparaty używane podczas pigmentacji

Masz pytania? Chcesz znać cenę zabiegu?

Jakie zabiegi Cię interesują?

makijaż permanentny Legionowo

Makijaż permanentny

Makijaż stały, stosowany głównie w okolicach brwi, oczu i ust.

medycyna estetyczna Legionowo

Medycyna estetyczna

Botox, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa…

laseroterapia Legionowo

Laseroterapia

Zabiegi na zmiany naczyniowe, barwnikowe, usuwanie owłosienia.

kosmetologia

Kosmetologia

Kosmetyka biała, preparaty Pevonia, radiofale, zabiegi tlenowe Seyo.

modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Wysoce skuteczne i nieinwazyjne modelowanie ciała Eximia.

zabiegi uzupełniające: stylizacja rzęs

Zabiegi uzupełniające

Stylizacja rzęs i paznokci. Henna i regulacja brwi.

Przewiń do góry