zabiegi Pevonia

Pevonia to ekskluzywna marka profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych.

To przede wszystkim NATURA – składniki zawarte w kosmetykach Pevonia są pochodzenia roślinnego i morskiego, a zaawansowana technologia produkcji, zapewnia maksymalne wchłanianie, docierając do najgłębszych warstw skóry.

Bogactwo natury

Pevonia to ekskluzywna marka produktów pielęgnacyjnych, obecna na całym świecie. Oferta kosmetyków Pevonia obejmuje ponad 100 profesjonalnych zabiegów relaksująco-upiększających do twarzy i ciała oraz ponad 250 produktów do pielęgnacji w domu i w SPA.
Kosmetyki Pevonia pozbawione są sztucznych barwników, zapachów oraz chemikaliów. Łączą w sobie naturalne składniki roślinne i morskie z zaawansowaną technologią oraz systemami dostarczania, które zapewniają maksymalne wchłanianie, docierając do najgłębszych warstw skóry. Produkty te posiadają zdolność regenerowania, odmładzania i rewitalizowania cery, gwarantując fenomenalne rezultaty.

Większość kosmetyków przeznaczona jest do profesjonalnych zabiegów w klinikach i gabinetach kosmetycznych jednak istnieje również możliwość zaopatrzenia się w naszym salonie w produkty do użytku domowego, przedłużające efekt zabiegów w SPA.

Accordion Item

Create stylish call-to-action buttons with Qubely Buttons. Play around with typography, design, border and more. Add animations and personalize it to engage visitors instantly.

Accordion Item

Create stylish call-to-action buttons with Qubely Buttons. Play around with typography, design, border and more. Add animations and personalize it to engage visitors instantly.

Masz pytania? Chcesz znać cenę zabiegu?

Jakie zabiegi Cię interesują?

makijaż permanentny Legionowo

Makijaż permanentny

Makijaż stały, stosowany głównie w okolicach brwi, oczu i ust.

medycyna estetyczna Legionowo

Medycyna estetyczna

Botox, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa…

laseroterapia Legionowo

Laseroterapia

Zabiegi na zmiany naczyniowe, barwnikowe, usuwanie owłosienia.

kosmetologia

Kosmetologia

Kosmetyka biała, preparaty Pevonia, radiofale, zabiegi tlenowe Seyo.

modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Wysoce skuteczne i nieinwazyjne modelowanie ciała Eximia.

zabiegi uzupełniające: stylizacja rzęs

Zabiegi uzupełniające

Stylizacja rzęs i paznokci. Henna i regulacja brwi.

Przewiń do góry