Pevonia to to ekskluzywna marka produktów pielęgnacyjnych, obecna na całym świecie.

Oferta kosmetyków Pevonia obejmuje ponad 100 profesjonalnych zabiegów relaksująco-upiększających do twarzy i ciała oraz ponad 250 produktów do pielęgnacji w domu i w SPA.

Większość kosmetyków przeznaczona jest do profesjonalnych zabiegów w klinikach i gabinetach kosmetycznych jednak istnieje również możliwość zaopatrzenia się w naszym salonie w produkty do użytku domowego, przedłużające efekt zabiegów w SPA. 

Dlaczego Pevonia?

 • Wyjątkowe rezultaty i najwyższa jakość
  Bogactwo roślinnych i morskich składników aktywnych pozwala na uzyskanie niespotykanych, wśród innych tego typu kosmetyków, efektów. Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji skóry oraz zabiegi w Spa od Pevonia łączą w sobie naturalne składniki z zaawansowaną technologią i systemami dostarczania, które razem gwarantują, że produkty docierają do najgłębszych warstw skóry i zawsze tam gdzie działać powinny. Wypróbuj na własnej skórze!
 • Pielęgnacja skóry od czubka głowy po same palce
  Produkty do zwalczania oznak starzenia, trądziku różowatego, trądziku, pielęgnacja skóry wokół oczu i ust a także specjalna linia dla niego… Pevonia ma sprawdzone rozwiązanie na każdy problem ze skórą. Oferuje także produkty do ciała, które odmłodzą, zabezpieczą przed słońcem oraz wygładzą dłonie i stopy.
 • Przyjazne dla środowiska
  Ochrona naszej planety oraz utrzymywanie kontaktu z naturą i jej cennymi zasobami to integralna część filozofii firmy Pevonia. Produkty, które nie są testowane na zwierzętach, a także nadające się do ponownego przetworzenia opakowania potwierdzają zaangażowanie w ochronę środowiska.
 • Marka uznana na całym świecie
  Produkty Pevonia dostępne są w ponad 130 krajach na całym świecie. Klienci najbardziej prestiżowych ośrodków wypoczynkowych, centrów Spa i ośrodków odnowy biologicznej w luksusowych hotelach już przekonali się o wyjątkowych efektach, jakie zapewniają produkty Pevonia. Przekonaj się i TY!
Przewiń do góry