Studio urody LADIDA to jedyne takie miejsce na mapie Legionowa.

Działamy z sukcesami na rynku od 10 lat.

Nasz zespół, to stale powiększające się grono specjalistów: kosmetologów, linergistów i lekarzy, dzięki którym zapewniamy naszym Klientom wiedzę i doświadczenie na najwyższym poziomie.

Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach najlepszych marek (Ellipse, Biotek, Seyo, Eximia), dzięki czemu, wykonywane zabiegi są szybkie i bezbolesne a wymarzone efekty – natychmiastowe.

Nasz zespół

Sylwia Wiśniewska

Właściciel

Sabrina Szczepaniak

Manager salonu

Aneta Oset

Kosmetolog

Dr Agnieszka Modzelewska

Lekarz

Monika Puzio

Kosmetolog

Agata Plowiecki

Kosmetolog

Marta Mosakowska

Stylistka rzęs i paznokci

Julia Ślaska

Recepcjonistka

Do tematu ciała podchodzimy holistycznie, dlatego w naszym studio proponujemy bogatą ofertę zabiegów dla każdego.

LADIDA stworzyła ofertę odpowiednią zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla skóry młodej oraz tej z oznakami starzenia, dla tych, którzy szukają realnej pomocy dla swoich problemów skórnych czy problemów z nadmierną wagą, jak również dla tych, którzy chcą się upiększyć, poprawić pewne mankamenty, odmłodzić.

Dzięki kompleksowej ofercie, doświadczonemu zespołowi i najnowocześniejszemu sprzętowi jesteśmy w stanie przywrócić Twojej skórze piękny, młody i przede wszystkim zdrowy wygląd na lata.

Umów się na zabieg lub konsultację

Możesz na nas polegać! Nieustannie się uczymy, doszkalamy i zdobywamy nowe doświadczenia. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania. Spodziewaj się również wielu pytań z naszej strony, bo tylko w ten sposób możemy poznać Ciebie i Twoje potrzeby.

Nasz salon

Przewiń do góry