DERMAPEN to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Cały sekret tego urządzenia polega na tym, że wykorzystując opatentowany system pulsujących igieł pobudza skórę do wykorzystania jej naturalnej zdolności regeneracyjnej. 

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN 4.0  znacząco zwiększa skuteczność zabiegów, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych w głąb skóry, jednocześnie zmniejszając nieprzyjemne odczucia związane z zabiegiem.

Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Większa liczba nakłuć w jeszcze krótszym czasie zapewnia szybszy czas gojenia oraz zwiększoną efektywność zabiegu. Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Pozwalają również na wprowadzenie do głębokich warstw skóry substancji czynnych o właściwościach liftingujących,  nawilżających i odżywczych.  

Dlaczego Dermapen 4.0?

DERMAPEN 4.0 pozwala na wyjątkowo dokładny dobór głębokość iniekcji sterowany cyfrowo. Pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

Zabieg DERMAPEN wykonywany jest przy użyciu jednorazowych kartridzy zawierających 16 molibdenowych, sterylnych mikro-igieł. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Dodatkowo są wyjątkowo cienkie i wytrzymałe, co zapewnia maksymalny komfort w trakcie zabiegu, dodatkowo wykluczając ryzyko pojawienia się jakichkolwiek reakcji alergicznych.

Dzięki temu zabieg mikro-nakłuwania skóry przy użyciu  DERMAPEN™ 4.0  wyróżnia się nieznaczną inwazyjnością. Gwarantuje  pacjentowi pełne bezpieczeństwo, wyraźnie skracając czas jego powrotu do codziennych czynności. 

Przewiń do góry