Aparat Julié to jedyne na rynku Europejskim inteligentne urządzenie do karboksyterapii z możliwością szczegółowego dobrania parametrów zabiegowych do potrzeb każdego pacjenta.

Objętość i odpowiednie ciśnienie podawanego gazu CO2 uzależnione jest od stopnia zaawansowania procesu chorobowego. Dwutlenek węgla jest przed iniekcją podgrzewany co minimalizuje nieprzyjemne odczucia dyskomfortu podczas zabiegu.

Julié Carboxytherpy to pierwszy na świecie aparat, który korzysta z systemu S&INT™ – Smart & Intuitive. Przed wykonaniem zabiegu system sam wskazuje zalecane miejsca iniekcji, określa i ustawia pożądany przepływ CO2, odpowietrza system, wyświetla ważne informacje dotyczące wykonania zabiegu w określonym wskazaniu.

Karboksyterapia Julié to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda zabiegowa wykonywana na wysokiej jakości aparaturze.

Dzięki zastosowaniu DHS® [Double Heating System] zabieg karboksyterapii staje się komfortowy jak nigdy dotąd. DHS® to innowacyjny, opatentowany tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla skutkujący zmniejszeniem dolegliwości bólowych w porównaniu do zabiegu z zimnym gazem o ponad 90%.

W Julié zastosowano nowoczesne rozwiązanie odpowietrzania aparatury przed każdym zabiegiem, JULIE zaopatrzona jest w innowacyjny system Air Clean System. Skutkuje to podawaniem w tkankę podskórną jedynie dwutlenku węgla medycznego, co skutkuje brakiem powikłań zapalnych.

Wprowadzany dwutlenek węgla posiada certyfikację medyczną i jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierane w oparciu o stan zdrowia pacjenta i strefę zabiegową.

Przewiń do góry