NODLYS BY ELLIPSE – Laser medyczny, to najbardziej uniwersalna i skuteczna platforma medyczna jaka została kiedykolwiek stworzona. Urządzenie Nordlys by Ellipse posiada certyfikat amerykańskiej agencji ds. żywności i leków (FDA), co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu.

Platforma NORDLYS wykorzystując zarówno laser jak i technologię SWT (Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma) sprawia, że rosnące potrzeby i wymagania pacjentów można spełnić za pomocą jednej, niezwykle uniwersalnej maszyny

Zabiegi przy użyciu tego lasera wykazują się niezwykłą skutecznością oraz gwarancją długotrwałych rezultatów.

TECHNOLOGIE NORDLYS BY ELLIPSE

System Nordlys™ wykorzystuje 3 podstawowe technologie: Ellipse IPL™, Frax 1550 oraz Nd:YAG 1064.

Ellipse IPL Unikalna, wąskopasmowa technologia IPL z podwójnymi filtrami i impulsami o czasie trwania krótszym niż milisekunda, zaprojektowana do przeprowadzania zabiegów fotoodmładzania, zabiegów naczyniowych oraz depilacji.


Frax 1550 Frakcyjny, nieablacyjny zabieg resurfacingu skóry i leczenia blizn poradnikowych, blizn pooperacyjnych i rozstępów z opatentowanym systemem chłodzenia SoftCool™ dla wyższego komfortu pacjentów.


Nd:YAG 1064 Pozwala poddawać zabiegom szeroki zakres zmian naczyniowych, wyposażony w zintegrowany system SoftCool dla większego komfortu zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Przewiń do góry