nici-liftingujace

NICI SŁUŻĄ DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW REWITALIZACJI, KONTUROWANIA, WYGŁADZANIA ZMARSZCZEK, ORAZ BEZOPERACYJNEGO LIFTINGU TWARZY I CIAŁA.

Wprowadzone nici tworzą podskórny szkielet, mocując tkanki na właściwym miejscu. Efekt pogłębia się po kilku tygodniach, kiedy nić zaczyna rozpuszczać się powodując stopniową biostymulację i biorewitalizację. Skóra odbudowuje się powoli, co gwarantuje młody i naturalny wygląd- rezultatem zabiegu jest nie tylko uniesienie tkanek, ale także poprawa kondycji skóry -ujędrnienie i pogrubienie. Główne wskazania do zabiegu to utrata jędrności, wiotka skóra.

Opis zabiegu

Skóra przed zabiegiem smarowana jest powierzchniowo specjalnym kremem znieczulającym. Następnie wykonywane są w skórze niewielkie nakłucia, po których następuje wprowadzane nici. Gładkie nici są implantowane za pomocą podwójnie szlifowanych i pokrytych silikonem igieł, natomiast nici haczykowe są zakładane za pomocą kaniul łódeczkowych, dzięki czemu zabiegi są małoinwazyjne i komfortowe dla pacjenta. Po wprowadzeniu nici są zaciągane, co powoduje otwarcie i zakotwiczenie haczyków w tkankach. Otrzymujemy efekt mechanicznego uniesienia opadających tkanek, czyli liftingu.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i miejscowo opuchnięta. Mogą pojawić się również siniaki i niewielkie krwiaczki w miejscach wprowadzenia nici. Okolice przebiegu nici mają prawo być tkliwe nawet do ok. 2 tygodni. W tym okresie pacjent może odczuwać nierówności i asymetrie, jest to zjawisko naturalne, ustępujące po ok. 14 dniach. Należy w tym czasie ściśle stosować się do zaleceń tzn. spać na wznak, ograniczyć mimikę, zrezygnować ze sportu, nie masować miejsca zabiegu. Przez ok. miesiąc zabronione jest intensywne uprawianie sportu oraz wymagana wysoka ochrona UV.

Masz pytania? Chcesz znać cenę zabiegu?

Jakie zabiegi Cię interesują?

makijaż permanentny Legionowo

Makijaż permanentny

Makijaż stały, stosowany głównie w okolicach brwi, oczu i ust.

medycyna estetyczna Legionowo

Medycyna estetyczna

Botox, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa…

laseroterapia Legionowo

Laseroterapia

Zabiegi na zmiany naczyniowe, barwnikowe, usuwanie owłosienia.

kosmetologia

Kosmetologia

Kosmetyka biała, preparaty Pevonia, radiofale, zabiegi tlenowe Seyo.

modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Wysoce skuteczne i nieinwazyjne modelowanie ciała Eximia.

zabiegi uzupełniające: stylizacja rzęs

Zabiegi uzupełniające

Stylizacja rzęs i paznokci. Henna i regulacja brwi.

Przewiń do góry