Podstawą zdrowej i pięknie wyglądającej skóry jest przede wszystkim dbanie o jej prawidłowe nawilżenie.

Możemy zaobserwować, że jeśli odpowiednio pielęgnujemy poziom nawilżenia naskórka zyskujemy młody, świeży wygląd skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, drobne linie na skórze nie rzucają się w oczy, zyskujemy promienną, pełną blasku skórę. Dotychczas jedynie inwazyjne formy terapii (np. zabiegi iniekcyjne takie jak mezoterapia igłowa, zabiegi laserem medycznym) pozwalały na dotarcie do głębiej położonych warstw skóry. Wychodząc naprzeciw pacjentom, którym zależy na bardzo dobrym efekcie rewitalizacji skóry i stosunkowo małej inwazyjności zabiegu powstał system SEYO MED TDA.

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego demakijażu, po czym złuszczamy pierwsze warstwy skóry mikrodermabrazją z głowicą diamentową bądź peelingiem enzymatycznym (w zależności od rodzaju cery). Kolejny krok to wykorzystanie infuzji – wtłaczanie ampułki aktywnej w skórę za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia je specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonej wcześniej ampułki, dobranej do typu cery i problemu skórnego. Używamy niezwykłych właściwości kwasu hialuronowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi – witaminami, peptydami, ceramidami, minerałami. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd.

SEYO jest to pierwszy na świecie opatentowany system leczenia, w którym wartościowe składniki aktywne wzbogacane wysoko stężonym tlenem, sterowane komputerowo – mogą być transportowane bez-igłowo pod skórę. Do tego nowoczesnego systemu włączono substancje czynne i substancje aktywne. Ampułki na jakich pracujemy są dedykowane skórze naczyniowej, odwodnionej pozbawionej blasku, z przebarwieniami, z oznakami starzenia, z problemem przetłuszczającej się skóry. Kosmetolog pomaga dobrać najlepszą terapię indywidualnie do potrzeb cery. Terapia jest całkowicie bezdotykowa, bezbolesna i wytwarza jedynie punktowy ucisk na powierzchni skóry, tworząc przyjemny rozluźniający masaż. Kosmetolog prowadzi głowicę aplikatora Seyo na wybrane obszary skóry, skupiając się na najbardziej newralgicznych, potrzebujących dotlenienia miejscach.

To, co brzmi tak prosto jest rezultatem intensywnych prac badawczych i rozwojowych i aktualnie jedyną regeneracyjną, nieinwazyjną formą terapii, która daje skórze maksymalne głębokie nawilżenie skóry. Wynikiem jest widoczne i odczuwalne polepszenie wyglądu i stanu skóry. SEYO jest również idealne w przypadku problemów skórnych, nadaje się znakomicie dla skóry uszkodzonej lub szczególnie wrażliwej jak na przykład cera naczyniowa.

Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy, zwiększyć przy tym gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie, rozjaśnić przebarwienia ,poprawić koloryt skóry, zlikwidować i załagodzić zapalne stany trądzikowe, łagodzi objawy łuszczycy.

Pierwsze efekty – napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i promienność pojawiają się od razu po zabiegu, ale w pełni są widoczne następnego dnia. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 2 tygodnie. Dla osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii zabiegów, częstotliwość dobiera kosmetolog do każdego pacjenta indywidualnie. Dedukujemy ten zabieg osobom, które chcą w sposób bardzo przyjemny oraz relaksacyjny, sterylny, mało inwazyjny poczuć niesamowite efekty na skórze. Skóra po zabiegu jest bardzo przyjemna w dotyku, wygładzona, po prostu pięknie i zdrowo wyglądająca. Jest to również zabieg, który uratuje naszą przesuszoną skórę po nadmiernej ekspozycji na słońce, albo jeśli potrzebujemy silnej dawki rewitalizacji i zdrowego blasku skóry przed ważną uroczystością.

Wskazania do zabiegu:

 • cera niedotleniona
 • trądzik pospolity jak również trądzik różowaty
 • przebarwienia, nierówny koloryt skóry
 • podrażnienia i uszkodzenia skóry
 • podrażnienia po zabiegach laserowych, peelingach chemicznych
 • rewitalizacja cery poszarzałej, zestresowanej i zmęczonej
 • skóra przesuszona, z widocznymi suchymi skórkami
 • jako profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • znormalizowanie pracy gruczołów łojowych
 • skóra młoda, bezproblemowa jako zabieg odżywczy
 • odbudowa dłoni oraz paznokci
 • zrogowacenia na stopach, kolanach i łokciach
 • cera wrażliwa, również mocno unaczyniona

SEYO to wielki krok w kierunku doskonałości estetycznej naszej skóry. Efekty są widoczne już po wykonaniu jednego zabiegu. Zyskujemy efekt liftingu, świeżości i promienności cery. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem oraz witalnością.

Kosmetolog, Aneta Oset

Przewiń do góry