SeyoMed TDA to najnowocześniejsza technologia wykorzystywana do zabiegów odmładzania skóry.

SEYO TDA to krótki i przyjemny zabieg estetyczny, który pozwala błyskawicznie poprawić teksturę skóry oraz nadać jej oczekiwanego blasku.

Pozwala dotrzeć do struktur komórkowych (i nie tylko) dostarczając ważne składniki aktywne, wpływając tym samym pozytywnie na poziom natlenienia skóry odmładzając ją i regenerując.

Co więcej, nie wymaga stosowania igieł. SEYO TDA wytwarza z otaczającego powietrza wysoce skoncentrowany tlen w wyjątkowo czystej postaci. Jest to najważniejsza część zabiegu. Specjalne substancje o właściwościach pozwalających na pokonanie bariery ochronnej są aktywowane pod wpływem wysokiego ciśnienia cząstkowego tlenu. W ten sposób dochodzi do otwarcia skóry, a składniki aktywne mogą przedostać się do głębszych warstw skóry właściwej.

SEYOMED TDA to system terapeutyczny, oferujący programy odpowiadające na wszystkie problemy skóry. Zabieg przeprowadzany jest zarówno na skórze twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, jak również na obszarach występowania blizn, rozstępów oraz skóry głowy i włosów w celu odżywienia, regeneracji czy profilaktyki leczenia. Co więcej, intensywność zabiegu można dostosować w zależności od obszaru, na przykład pielęgnacja niezwykle delikatnego obszaru wokół oczu.

EFEKTY ZABIEGU

SEYOMED oddziałuje na skórę tak, aby pożądnie ją odżywiając, regenerowała się od środka i zachowała swoje naturalne naprężenie. Regularne zabiegi sprawiają, że w najgłębszych warstwach skóry kumulują̨ się dobroczynne składniki. Substancje te wpływają na długotrwałą poprawę wyglądu skóry, która jest w widoczny sposób jędrniejsza, a głębokość zmarszczek się zmniejsza. SEYOMED TDA to aktualnie jedyna nieinwazyjna forma terapii odmładzającej, która pozwala na maksymalne odżywienie nawet najgłębszych warstw skóry.

Przewiń do góry